Przychodnia Zalesie Weterynarz Rzeszów, ul. Łukasiewicza 2B | TEL: 17 85 85 855 | KOM: 887 888 835

3
Styczeń
Tomograf komputerowy w Przychodni Weterynaryjnej Zalesie

Od teraz w naszej przychodni weterynaryjnej możemy zaoferować naszym małym pacjentom badanie diagnostyczne za pomocą tomografu komputerowego. Do tej pory było ono nieosiągalne w naszym województwie, a już w grudniu w Przychodni Zalesie mógł z niego skorzystać pierwszy pacjent.

tomograf dla zwierząt

tomograf komputerowy dla zwierząt

25
Maj
Kocurek szuka opiekuna

W dniu dzisiejszym do naszej lecznicy weterynaryjnej trafił pod opiekę ok. 2 letni niekastrowany kocurek po wypadku. Szukamy właścicieli kotka bądź dobrego domu. Badanie nie wykazało złamań i innych obrażeń, więc kocurek powinien szybko dojść do siebie. Prosimy o kontakt: Gabinet weterynaryjny Przychodnia Zalesie w Rzeszowie – Tel: 17 85 85 855
kotek u weterynarza

kot w gabinecie weterynaryjnym

kotek w lecznicy weterynaryjnej

8
Listopad
Weterynaria to również stomatologia

Dzisiejsza weterynaria to także zabiegi stomatologiczne. Współpraca z Panią doktor stomatolog umożliwia nam korzystanie z najnowszych osiągnięć stomatologii ludzkiej.

Przedstawiamy naszego ostatniego pacjenta – Westa, u którego wcześnie pojawiły się ubytki i próchnica zębów. Młody pacjent wymagał założenia trzech uzupełnień. Pamiętajmy, że weterynarz wykonuje zabiegi tego typu używając pełnego znieczulenia, dzięki czemu nasi pacjenci nie odczuwają żadnego bólu i dyskomfortu.

10
Luty
Akcja sterylizacji

Marzec to miesiąc corocznej akcji sterylizacji psów i kotów. Proponujemy sterylizację w promocyjnej cenie. Zadzwoń zarezerwuj dogodny termin.

www.akcjasterylizacji.pl